C C C C A+ A A- X

Трето гражданско отделение

Състав Съдия Съдебен секретар Съдебен деловодител Стая на деловодител
Заседателни дни
37 АНДРЕЙ ГЕОРГИЕВ
Русиана Янкулова Добринка Братанова 336 Четвъртък - Зала 9
80 КОНСТАНТИНА ХРИСТОВА
       
81 РОСИЦА ВЕЛКОВА Биляна Радовенска Ирена Иванова 142 Понеделник - Зала 26
Вторник - Зала 26
82 АНЕТА ИЛЧЕВА Кристина Николова Детелина Манева 142 Понеделник - Зала 23
Вторник - Зали 26
83 СНЕЖАНА ЧАЛЪКОВА Ина Колева Радостина Станчева 331 Вторник - Зала 27
84 ЦВЕТЕЛИНА КЪРЖЕВА-ГАЧЕВА Васка Иванова Цвета Сътова 334 Четвъртък - Зала 13
85 ДАНИЕЛА ПОПОВА Венета Василева Румяна Владкова 143 Четвъртък - Зала 27
86 ДАНИЕЛА СТОЕВА Надин Бакалова Радослава Долапчиева 335 Сряда - Зала 25
Четвъртък - Зала 25
87 ЦВЕТЕЛИНА КОСТОВА Илиана Вакрилова Теодора Радева 143 Сряда - Зала 34
88 КИРИЛ ПЕТРОВ
Румяна Стоянова Галина Гълъбова 144 Понеделник - Зала 10
Вторник - Зала 18
89 АДРИАНА ДИЧЕВА АТАНАСОВА-ИВА Цветелина Янакиева Верка Симова 332 Понеделник - Зала 28
Сряда - Зала 10
90 СТОЮ ЗГУРОВ Мирела Шопова Вержиния Иванова 144 Сряда - Зала 26
Четвъртък - Зала 26
91 ВАЛЕРИЯ ВАТЕВА Илиана Станева Мими Чипева 334 Понеделник - Зала 17
Сряда - Зала 17
92 ИВА НЕШЕВА Валя Павлова Петя Гелова 333 Понеделник - Зала 33
Сряда - Зала 26
113 ИЛИНА ЗЛАТАРЕВА Наташа Мерева Цветелина Спасова 165 Сряда - Зала 33
Четвъртък - Зала 33
117 НИКОЛАЙ МАДЖАРОВ Павлина Петкова Росица Ганева 332 Четвъртък - Зала 35
Петък - Зала 34
128 СОФИЯ ИКОНОМОВА Петя Ангелова Драгомира Илиева 152 Вторник - Зала 31
138 МАРИЯ МЕСОВА-СТОЕВА Йоана Тонева Венета Цанова 153 Вторник - Зала 10
Четвъртък - Зала 12
139 ВАСИЛ ПЕТРОВ Лилия Панова Стефка Георгиева 333 Сряда - Зала 27
140 ТЕМИСЛАВ ДИМИТРОВ
* Дела на 30 състав,
разглеждани от 140
София Райкова Стефка Янева 153 Сряда - Зала 11
141 Силвия Хазърбасанова
* Дела на 30 състав,
разглеждани от 141
Десислава Лазарова Антония Пашева 154 Вторник - Зала 33
Сряда - Зала 33
142 СИЛВИЯ НИКОЛОВА Дайана Антова Милена Кацарова 154 Четвъртък - Зала 14
143 ДИАНА ХАДЖИЕВА Гергана Владимирова Теменужка Сиракова 155 Сряда - Зала 28
Четвъртък - Зала 10
144 СВЕТЛАНА РАЧЕВА-ЯНЕВА Павлина Бенкова Захарина Цветкова 155 Вторник - Зала 32
Четвъртък - Зала 32
145 ВАЛЕРИЯ ДИЕВА Валентина Несторова Ирена Михайлова 156 Сряда - Зала 25
Четвъртък - Зала 26
148 ФИЛИП САВОВ Цветелина Павлова Мария Георгиева 165 Вторник - Зала 20
Четвъртък - Зала 20
149 ЕЛЕНА ДИНЕВА-ИЛИЕВА Татяна Велинова Александра Бъндева 331 Вторник - Зала 21
Сряда - Зала 21
150 СВЕТЛАНА АТАНАСОВА
Божидара Кубадинова Ивелина Миланова 148 Сряда - Зала 3
151 СЛАВА ГЬОШЕВА Силвия Велкова Мартина Златанова-Христова 164 Сряда - Зала 24
153 НИКОЛАЙ ЧАКЪРОВ Лилия Петкова Адряна Христова 156 Вторник - Зала 15
Четвъртък - Зала 15
154 ДАНИЕЛА АЛЕКСАНДРОВА   Даниела Стоянова 160 Сряда - Зала 14
155 ПЕТЯ П. СТОЯНОВА Ася Илиева Румяна Ванчова 161

Понеделник - Зала 3 Вторник - Зала 35 Чтвъртък - Зала 3

158 ДАНИЕЛА РАДЕВА
Илиана Кирова Виктория Василева 336

Сряда - Зала 31
Четвъртък - Зала 16

176 БОРЯНА ПЕТРОВА Теодора Тодорова Даниела Аспарухова 122 Вторник - Зала 16
Четвъртък - Зала 9
180 АСПАРУХ ХРИСТОВ     122 Петък - Зала 2

Този сайт използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на сайта.

Приемам Отказ Повече информация