C C C C A+ A A- X

Второ гражданско отделение

Състав Съдия Съдебен секретар Съдебен деловодител Стая на деловодител
Заседателни дни
52 НИКОЛАЙ И. НИКОЛОВ Белослава Пейчева Магда Векова 125 Сряда - Зала 13
53 КОНСТАНТИН КУНЧЕВ Биляна Петрова Гинка Кичева 125 Сряда - Зала 14
Четвъртък - Зала 14
54 ДЕСИСЛАВА ВЛАЙКОВА Магдалена Рангелова Десислава Гергова 127 Сряда - Зала 12
Петък - Зала 12
55 ГЕРГАНА ТРОЯНОВА Лилия Иванова Мартина Младенова 127 Вторник - Зала 15
Четвъртък - Зала 15
56 НЕДЕЛИНА СИМОВА Петя Величкова Емилия Илиева 128 Понеделник - Зала 13
57 ИВЕТА АНТОНОВА Весела Маринова Лидия Каназирева 128 Вторник - Зала 4
Петък - Зала 14
58 СВЕТЛАНА БЪЧЕВА
  Цветомира Ананиева 129 Понеделник - Зала 15
Сряда - Зала 15
59 СТАНИМИР ЙОРДАНОВ - КЮЛЕРОВ Здравка Трендафилова Милена Ставриева 129 Понеделник - Зала 15
Петък - Зала 15
60 АНГЕЛИНА БОЕВА
*
Дела, разглеждани от
съдия Ангелина Боева


Заповед АС-145/2016
Заповед АС-75/2016
Валентина Ерменкова Детелина Манева 130 Понеделник - Зала 16
Сряда - Зала 16
61 РОЗАЛИНА БОТЕВА Виктория Каменова Борислава Илиева 130 Вторник - Зала 17
Четвъртък - Зала 17
62 ВЪРБАН СУЧКОВ Мариана Соколова Валентина Станоева 131 Сряда - Зала 16
Четвъртък - Зала 16
63 СВЕТОСЛАВ ПИРОНЕВ Галина Горанова-Шиповац Кристин Иванова 131 Вторник - Зала 17
Петък - Зала 17
64 МИРОСЛАВА ИЛЕВА Радка Милева Ангелина Асенова 132 Сряда - Зала 12
Четвъртък - Зала 17
65 ПОЛИНА АМБАРЕВА Зорница Пешева Мариела Чолпанова 103 Понеделник - Зала 18
Четвъртък - Зала 18
66 МАРИЯ ШЕЙТАНОВА - ВОДЕНИЧАРОВА Галина Христова Ивона Милачкова 133 Вторник - Зала 18
Сряда - Зала 18
67 АЛЕКСАНДЪР В. АНГЕЛОВ Вержиния Данова Светла Стоянова 137 Сряда - Зала 18
Четвъртък - Зала 18
68 АДЕЛИНА АНДРЕЕВА Гергана Стоева Ваня Ангелова 134 Сряда - Зала 19
Петък - Зала 19
69 ВАНЯ ИВАНОВА-ЗГУРОВА
Светла Лазарова Красимира Чорбаджийска  134 Четвъртък - Зала 19
70 НАТАЛИЯ ЛАЛОВСКА Мария Душкова Светла Стоянова 137 Четвъртък - Зала 21
Петък - Зала 21
71 ДАНИЕЛА ШАНОВА Калина Ангелова Емилия Александрова 137 Сряда - Зала 22
Четвъртък - Зала 22
72 БОРЯНА ШОМОВА-СТАВРУ Биляна Григорова Гергана Каменова 138 Понеделник - Зала 21
Сряда - Зала 21
73 ЕМИЛИАН ЛАКОВ Емилия Сопотска Георги Миронов 138 Понеделник - Зала 22
Петък - Зала 22
74 РУМЕНА ФОТИ Ралица Крумова Маргарита Косева 139 Вторник - Зала 19
75 МАРИЯ ИВАНОВА Снежанка Кирилова Ани Живкова 139 Вторник - Зала 21
Четвъртък - Зала 21
76 СТЕФАН ШЕКЕРДЖИЙСКИ Росица Лашова Веселина Аврамова 140 Сряда - Зала 22
Четвъртък - Зала 22
77 ВЕСЕЛА ЖИВКОВА ОФИЦЕРСКА Надя Тодорова Моника Йотова 140 Понеделник - Зала 23
Вторник - Зала 23
78 ПЕТЪР САВЧЕВ Румяна Дончева Светла Коларова 141 Вторник - Зала 25
Четвъртък - Зала 25
79 ЦВЕТОМИР МИНЧЕВ Тихомира Ценова Снежанка Наумова 141 Сряда - Зала 23
Четвъртък - Зала 23
119 ВАНЯ ТОТОЛАКОВА Юлия Грудова Евелина Иванова  149 Понеделник - Зала 35
Сряда - Зала 35
123 ИВАНКА МИТЕВA Мирела Тодорова Емилия Билярска 150 Вторник - Зала 28
Петък - Зала 28
126 АНЕЛИЯ ЯНЕВА Александра Минкова Слава Велкова 151 Вторник - Зала 33
Четвъртък - Зала 33
156 ВАСИЛ АЛЕКСАНДРОВ Елица Данова Маргарита Нанчева 162 Понеделник - Зала 20
Четвъртък - Зала 20
160 СВЕТОСЛАВ СПАСЕНОВ Симона Николова Габриела Несторова 133 Понеделник - Зала 31
163 МАРИЯ КОЮВА Христина Коемджиева Денис Алексиев 102 Петък - Зала 25
164 ГЕРГАНА НЕДЕВА Ивона Енчева Мария Златкова 132 Понеделник - Зала 26
Петък - Зала 26
168 КАТЯ ВЕЛИСЕЕВА Надя Чернева Гергана Спасова 162 Понеделник - Зала 35
Петък - Зала 35
170 ЕЛЕНА ШИПКОВЕНСКА Петя Петрова Ивета Пенова 103 Понеделник - Зала 18
Петък - Зала 18
172 ДЕСИСЛАВА ИВАНОВА   Илона Данева 102 Понеделник - Зала 8
Петък - Зала 16
177 НИКОЛА КЪНЧЕВ Биляна Кирилова Нели Василева 121 Понеделник - Зала 19
178 РУМЯНА ЗАПРЯНОВА ЗАПРЯНОВА Светослава Огнянова Христина Рунтова 121 Понеделник - Зала 34
179 ГЕРГАНА КРАТУНКОВА Ралица Димитрова Симона Стефанова 121 Понеделник - Зала 32

Този сайт използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на сайта.

Приемам Отказ Повече информация