C C C C A+ A A- X

Наказателно отделение

Състав Отделение Съдия Съдебен секретар Съдебен деловодител Заседателни дни
1 НО ГЕОРГИ КРУШАРСКИ Анна Стоянова Росица Стоичкова Понеделник - Зала 1
Четвъртък - Зала 1
2 НО ГЕРГАНА ЦОНЕВА Надежда Попова Виолетка Караджова Понеделник - Зала 4
Вторник - Зала 2
3 НО МАРИЯ ШОЙЛЕКОВА Петя Калчева Финка Георгиева Вторник - Зала 1
Сряда - Зала 1
4 НО ВЕСЕЛА ДОНЧЕВА Весела Стойкова Станислав Игнатов Понеделник - Зала 3
Вторник - Зала 3
5 НО ВЪРБАН ВЪРБАНОВ   Даниела Трайкова Вторник - Зала 13
Четвъртък - Зала 13
6 НО ФЕНЯ СТОЯНОВА Надя Герова Красимира Къшова Понеделник - Зала 2
Сряда - Зала 2
7 НО ИВАН СТОИЛОВ Стефани Матова Ивалина Йорданова Вторник - Зала 6
Четвъртък - Зала 6
8 НО СИЛВИЯ ЦЕПОВА Димитрина Кирова Цецка Николова Вторник - Зала 7
Сряда - Зала 7
9 НО ВЕЛИЗАР КОСТАДИНОВ Ива Алексова Цецка Николова Вторник - Зала 5
Четвъртък - Зала 5
10 НО ИВИАНА ДИМЧЕВА Анна Кованова Даниела Панайотова Вторник - Зала 19
Сряда - Зала 19
11 НО ДЕЛЯН ДИЛКОВ Люба Стателова Катя Лозева Четвъртък - Зала 4
Петък - Зала 4
12 НО ЯНА ДИМИТРОВА Хелия Симеонова Елмира Мечева-Кабасанова Вторник - Зала 10
Сряда - Зала 10
13 НО СТАНИСЛАВ СЕДЕФЧЕВ Ели Илиева Анжела Иванова Вторник - Зала 4
Сряда - Зала 4
14 НО МАРИНА ГЮРОВА Емилия Стойчева Емилия Анева Понеделник - Зала 6
Сряда - Зала 6
15 НО СИМОНА УГЛЯРОВА     Понеделник - Зала 20
Петък - Зала 20
16 НО ДАНИЕЛА ТОШЕВА Мария Харизанова Розита Григорова Понеделник - Зала 5
Сряда - Зала 5
17 НО РАДОСЛАВА КАЧЕРИЛСКА Анелия Иванова Розита Григорова Сряда - Зала 12
Петък - Зала 12
18 НО АНГЕЛ ПАВЛОВ Мая Младенова Даниела Панайотова Понеделник - Зала 7
Четвъртък - Зала 7
19 НО СИЛВИЯ ГЕОРГИЕВА Камелия Първанова Ивелина Емилова Вторник - Зала 32
Четвъртък - Зала 32
20 НО ЕМАНУЕЛА КУРТЕВА Галина Василева Анжела Иванова Вторник - Зала 14
Четвъртък - Зала 14
21 НО ЕЛЕНА РОЗАЛИНОВА Цветанка Кирилова Яна Тодорова Вторник - Зала 15
Четвъртък - Зала 15
22 НО ВАНЯ ГОРАНОВА Биляна Паунова Снежанка Борисова Вторник - Зала 16
Четвъртък - Зала 16
23 НО ХРИСТИНА НИКОЛОВА Бранимира Пенова Снежанка Борисова Понеделник - Зала 11
Сряда - Зала 11
93 НО ПЕТЯ ДАНАИЛОВА Камелия Михайлова Емилия Анева Сряда - Зала 18
Четвъртък - Зала 18
94 НО ВЛАДИСЛАВА АНГЕЛОВА Вера Тасева Мая Миронова Понеделник - Зала 13
Сряда - Зала 13
95 НО ВИОЛЕТА ПАРПУЛОВА Петя Георгиева Ивелина Емилова Понеделник - Зала 18
Вторник - Зала 18
96 НО КИРИЛ ДИМИТРОВ Ивелина Иванова Виолетка Караджова Сряда - Зала 20
Четвъртък - Зала 20
97 НО ИЛИАНА РАШКОВА Силвия Миланова Светлана Огнянова Понеделник - Зала 14
Сряда - Зала 14
98 НО МАРИЯ ДОНЧЕВА Валентина Кьосева Светлана Огнянова Вторник - Зала 21
Сряда - Зала 21
99 НО ПЕТРОСЛАВ КЪНЕВ Станислава Червенякова Теменужка Чехлева Сряда - Зала 22
Четвъртък - Зала 22
100 НО ЕМИЛИЯ КОЛЕВА Анна Тодорова Елмира Мечева-Кабасанова Вторник - Зала 23
Четвъртък - Зала 23
101 НО ВЕСЕЛКА ЙОРДАНОВА Анна Георгиева Красимира Къшова Сряда - Зала 24
Четвъртък - Зала 24
102 НО НИКОЛАЙ ВАСИЛЕВ Юлияна Илиева Даниела Трайкова Вторник - Зала 25
Четвъртък - Зала 25
103 НО ЧАВДАР КОСТОВ Даринка Цанева Финка Георгиева Вторник - Зала 27
Четвъртък - Зала 27
104 НО ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ Надежда Въчкова Катя Лозева Понеделник - Зала 15
Сряда - Зала 15
105 НО АЛБЕНА МОМЧИЛОВА Ели Димандиева Ивалина Йорданова Вторник - Зала 28
Сряда - Зала 28
106 НО МИРОСЛАВ ПЕТРОВ Павел Божинов Теменужка Чехлева Понеделник - Зала 10
Четвъртък - Зала 10
107 НО ЛОРА МИТАНКИНА Нели Василева Яна Тодорова Вторник - Зала 29
Сряда - Зала 29
108 НО МАРИНА МАНОЛОВА Станимира Делийска Даниела Георгиева Вторник - Зала 30
Четвъртък - Зала 30
109 НО РОСИ МИХАЙЛОВА Соня Младенова Даниела Георгиева Понеделник - Зала 16
Сряда - Зала 16
110 НО МАРГАРИТА ДИМИТРОВА Снежана Търъшева Росица Стоичкова Понеделник - Зала 23
Сряда - Зала 23
111 НО ИВАН МИЧЕВ Детелина Крумова Румен Зарков Сряда - Зала 25
Петък - Зала 25
112 НО НИКОЛАЙ УРУМОВ Мадлен Вълкова Румен Зарков Четвъртък - Зала 19
Петък - Зала 19
114 НО КОНСТАНТИН ПОПОВ Валерия Василева Мая Миронова Сряда - Зала 30
Петък - Зала 30
115 НО ИВАН КИРИМОВ Ангелина Рашкова Маргарита Веселинова Понеделник - Зала 21
Сряда - Зала 3
116 НО ПАВЕЛ ПАНОВ Виолета Динова Лидия Владимирова Вторник - Зала 31
Сряда - Зала 31
121 НО ПЕТЯ ТОПАЛОВА Анелия Любенова Албена Димитрова Понеделник - Зала 32
Сряда - Зала 32
122 НО ДИМИТЪР КУРТОВ Теодора Петкова Даниела Трайкова Вторник - Зала 33
Сряда - Зала 33
129 НО ГЮЛЯЙ КОКОЕВА Елизабет Стоименова Албена Димитрова  Понеделник - Зала 17
Вторник - Зала 17
130 НО        
131 НО ВЕСЕЛИНА НЯГОЛОВА  Мая Каргова Албена Маркова  Понеделник - Зала 22
Вторник - Зала 22
132 НО        
133 НО ЦВЕТЕЛИНА МИХАЙЛОВА Албена Маринова Албена Маркова Четвъртък - Зала 28
Петък - Зала 28
134 НО АЛБЕНА ДОЙНОВА Веселина Григорова Лидия Владимирова Понеделник - Зала 24
Вторник - Зала 24
135 НО ТАНКА ЦОНЕВА Зорница Апостолович Виолетка Караджова Понеделник - Зала 29
Четвъртък - Зала 29
136 НО НАДЯ БАКАЛОВА Десислава Стефанова Маргарита Веселинова Понеделник - Зала 31
Четвъртък - Зала 31
137 НО        
146 НО        
147 НО ГАЛИНА ГОСПОДИНОВА Моника Милина Катя Лозева Понеделник - Зала 33
Четвъртък - Зала 33
152 НО      

 

Този сайт използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на сайта.

Приемам Отказ Повече информация