Софийски районен съд Център за спогодби и медиация
Facebook Twitter Instagram
Стаж по Наредба №2 от 23.09.2002г. за придобиване на юридическа правоспособност
Стажантска програма Fulbright
Стаж на студенти от УНСС
Стажантска програма на ЦСМ
Класирани студенти от УНСС

Списък на класираните студенти от Юридическия факултет на УНСС,
за участие в стажантска програма към Софийския районен съд
през летен семестър на учебната 2015/2016 г.
 

СЪДИЯ
 
СЪСТАВ СТАЖАНТ
1. КОНСТАНТИН ПОПОВ 114

1. Ростислава Ивелинова Игнатова
2. Калина Миткова Димова
3. Светлана Иванова Йорданова
 
2. МЕТОДИ ШУШКОВ 50

1. Тюркер Метин Моллахасан
2. Михаела Георгиева Георгиева
 
3. ПЕТЯ П. СТОЯНОВА 45

1. Кристиян Антониев Попов
2. Ива Димитрова Митрушинова
3. Дима Димова Нешева
 
4. ЕМИЛИЯН ЛАКОВ 73

1. Нели Огнянова Ковачева
2. Зорница Веселинова Замфирова
3. Анна Андреева Андреева
4. Димитър Тодоров Ангелов
 
5. РАЙНА СТЕФАНОВА 82

1. Планимир Радославов Данков
 
6. ЦВЕТЕЛИНА КЪРЖЕВА 84

1. Васка Иванова Йочкова
2. Сюзан Христова Чуковска
3. Вилдан Ферахидинова Байрактарова
4. Мила Калинова Петрова
 
7. АТАНАС НИКОЛОВ 74

1. Мирела Пламенова Георгиева
2. Магдалена Йорданова Милкова
3. Валерия Красимирова Пискова
 
8. ИВАН ГЕОРГИЕВ 55

1. Николай Владимиров Николов
2. Йорданка Николова Чакърова
 
9. БОРИС ДИНЕВ 28

1. Диана Калинова Кънчева
2. Александър Ваньов Гетов
 
10. ВАСИЛ ПЕТРОВ 31

1. Христо Живков Ангелов
2. Ивайло Тодоров Миланов
 
11. НИКОЛАЙ ВАСИЛЕВ 102

1. Ирена Владимирова Илиева
2. Катрин Сергеева Ангелова
 
12. БИСЕРКА ПАМУКОВА 9
             1. Радина Миткова Кьосева
             2. Мирослава Стефчова Кирилова
             3. Лидия Пламенова Мишева
             4. Боряна Антонова Антонова
 
13. ГЕРГАНА ЛАЗАРОВА 2
             1. Магдалена Енева Янчева
             2. Васил Христов Айрянов
             3. Иван Димитров Димитров
 
14. ВЕНЕТА ГЕОРГИЕВА 120          
             1. Деница Венциславова Алексиева
 
15. НИКОЛАЙ УРУМОВ 112
             1. Стоил Петромил Сотиров
 
16. МАРИЯ ДОНЧЕВА 107
             1. Сия Недкова Георгиева
             2. Памела Петрова Борисова
 
17. ВАНЯ ГОРАНОВА 22
             1. Ивета Ивелинова Игнатова
             2. Таня Юриева Хаджийска
             3. Ирина Василева Личева
 
18. ПЕТЯ СТОЯНОВА 51
             1. Виктория Павлова Стефанова
 
19. ЦВЕТАНКА БЕНИНА 88
             1. Анна Иванова Узунова
 

Обновено на 01.02.2018 г. в 12:01 ч.