Софийски районен съд Център за спогодби и медиация
Facebook Twitter Instagram
Ръководство
Съдии
Съдебни заседатели
Съдебна администрация
Съдии по вписванията
Държавни съдебни изпълнители
Съдебен район
Декларации по ЗПРКИ
Вътрешни правила
Свободни работни места
Архив конкурси - 2017
Годишни отчетни доклади
Дарители
Благотворителност
Трето гражданско отделение
Състав Отделение Съдия Съдебен секретар Съдебен деловодител Заседателни дни
37 III ГО МИЛЕНА КАМЕНОВА София Райкова Яна Танчева Четвъртък - Зала 9
Петък - Зала 9
80 III ГО ТАНЯ КАНДИЛОВА Наталия Николова Елена Георгиева-Илиева Понеделник - Зала 25
Сряда - Зала 32
81 III ГО РОСИЦА ВЕЛКОВА Биляна Радовенска Ирена Иванова Понеделник - Зала 26
Вторник - Зала 26
82 III ГО ДЕСИСЛАВА ИВАНОВА-ТОШЕВА Кристина Николова Антоанета Узунова Понеделник - Зала 23
Вторник - Зали 5
83 III ГО СНЕЖАНА ЧАЛЪКОВА Ина Колева Радостина Станчева Вторник - Зала 27
84 III ГО ЦВЕТЕЛИНА КЪРЖЕВА-ГАЧЕВА Васка Иванова Цвета Сътова Вторник - Зала 26
Четвъртък - Зала 13
85 III ГО ДАНИЕЛА ПОПОВА Димитрина Николова Румяна Владкова Четвъртък - Зала 27
86 III ГО ДАНИЕЛА СТОЕВА Аделина Петрова  Гергана Каменова Сряда - Зала 25
Четвъртък - Зала 25
87 III ГО ЦВЕТЕЛИНА КОСТОВА Ваня Китанова Юлия Рангелова Сряда - Зала 34
88 III ГО ЦВЕТАНКА БЕНИНА Румяна Стоянова Галина Гълъбова Вторник - Зала 35
Сряда - Зала 20
89 III ГО ТОДОР ТОДОРОВ Виолета Господинова Верка Симова Понеделник - Зала 28
Сряда - Зала 28
90 III ГО СТОЮ ЗГУРОВ Мирела Шопова Вержиния Иванова Сряда - Зала 26
Четвъртък - Зала 26
91 III ГО ВАЛЕРИЯ ВАТЕВА Илиана Станева Мими Чипева Понеделник - Зала 17
Сряда - Зала 17
92 III ГО ИВЕЛИНА КОЛЕВА Валя Павлова Петя Гелова Понеделник - Зала 33
Сряда - Зала 26
113 III ГО МАЯ МИХАЙЛОВА Наташа Мерева Цветелина Паунова Сряда - Зала 33
Четвъртък - Зала 33
117 III ГО НИКОЛАЙ МАДЖАРОВ Павлина Петкова Росица Ганева Четвъртък - Зала 35
Петък - Зала 34
128 III ГО СОФИЯ ИКОНОМОВА Петя Ангелова Драгомира Илиева Петък - Зала 35
138 III ГО МАРИЯ МЕСОВА - СТОЕВА Йоана Тонева Венета Цанова Вторник - Зала 10
Четвъртък - Зала 12
139 III ГО ДАНИЕЛА РАДЕВА Лилия Панова Стефка Георгиева Сряда - Зала 27
140 III ГО ТЕМИСЛАВ ДИМИТРОВ
* Дела на 30 състав,
разглеждани от 140
Ина Кирилова Стефка Янева Понеделник - Зала 11
Сряда - Зала 11
141 III ГО ИВА АНАСТАСИАДИС
* Дела на 30 състав,
разглеждани от 141
Десислава Лазарова Антония Пашева Вторник - Зала 33
Сряда - Зала 33
142 III ГО СИЛВИЯ КИРОВА Дайана Антова Милена Кацарова Вторник - Зала 14
Четвъртък - Зала 14
143 III ГО ПЕНКА ВЕЛИНОВА Ели Шокордова Теменужка Сиракова Сряда - Зала 10
Четвъртък - Зала 10
144 III ГО ЛИЛИЯ ТЕРЗИЕВА - ВЛАДИМИРОВА Станислава Такова Любка Янакиева Вторник - Зала 32
Четвъртък - Зала 32
145 III ГО ВАНЯ ИВАНОВА-ЗГУРОВА Елена Петрова Ирена Михайлова Сряда - Зала 25
Четвъртък - Зала 26
148 III ГО ФИЛИП САВОВ Вяра Йорданова Гергана Каменова Вторник - Зала 20
Четвъртък - Зала 20
149 III ГО ЕЛЕНА ДИНЕВА - ИЛИЕВА Татяна Велинова Добринка Братанова Вторник - Зала 21
Сряда - Зала 21
150 III ГО МАРГАРИТА ДИМИТРОВА   Рени Янкова Сряда - Зала 3
151 III ГО МАРИЯ ШЕЙТАНОВА - ВОДЕНИЧАРОВА Александра Минкова Мартина Христова Сряда - Зала 24
153 III ГО НИКОЛАЙ ЧАКЪРОВ Лилия Петкова Адряна Христова Вторник - Зала 15
Четвъртък - Зала 15
154 III ГО ДАНИЕЛА АЛЕКСАНДРОВА Цветина Миткова Даниела Трайкова Вторник - Зала 12
Сряда - Зала 14
155 III ГО ПЕТЯ П.СТОЯНОВА Белослава Пейчева Ася Илиева Понеделник - Зала 3
Четвъртък - Зала 3
158 III ГО ГАЛЯ ВЪЛКОВА   Виктория Василева Сряда - Зала 31

Обновено на 25.05.2018 г. в 09:19 ч.