Софийски районен съд Център за спогодби и медиация
Facebook Twitter Instagram
Ръководство
Съдии
Съдебни заседатели
Съдебна администрация
Съдии по вписванията
Държавни съдебни изпълнители
Съдебен район
Декларации по ЗПРКИ
Вътрешни правила
Свободни работни места
Годишни отчетни доклади
Дарители
Благотворителност
Трето гражданско отделение
Състав Отделение Съдия Съдебен секретар Съдебен деловодител Заседателни дни
80 III ГО ТАНЯ КАНДИЛОВА Наталия Николова   Понеделник - Зала 25
Сряда - Зала 32
81 III ГО РОСИЦА ВЕЛКОВА Биляна Радовенска Ирена Иванова Понеделник - Зала 26
Вторник - Зала 26
82 III ГО РАЙНА СТЕФАНОВА Илиана Станева Антоанета Узунова Понеделник - Зала 23
Вторник - Зали 5
83 III ГО СНЕЖАНА ЧАЛЪКОВА Ина Колева Мартин Жульов Вторник - Зала 27
84 III ГО ЦВЕТЕЛИНА КЪРЖЕВА Васка Иванова Мая Цветкова Вторник - Зала 26
Четвъртък - Зала 13
85 III ГО ДАНИЕЛА ПОПОВА Димитрина Николова Румяна Владкова Четвъртък - Зала 27
86 III ГО ДАНИЕЛА СТОЕВА Аделина Петрова  Виктория Попова Сряда - Зала 25
Четвъртък - Зала 25
87 III ГО ЦВЕТЕЛИНА КОСТОВА Илиана Вакрилова Юлия Рангелова Сряда - Зала 34
88 III ГО ЦВЕТАНКА БЕНИНА Румяна Стоянова Галина Гълъбова Вторник - Зала 35
Сряда - Зала 20
89 III ГО ТОДОР ТОДОРОВ Виолета Господинова Верка Симова Понеделник - Зала 28
Сряда - Зала 28
90 III ГО СТОЮ ЗГУРОВ Ива Цветкова Сийка Цветанова Сряда - Зала 26
Четвъртък - Зала 26
91 III ГО ВАЛЕРИЯ ВАТЕВА Русиана Тодорова Даниела Йорданова Понеделник - Зала 17
Сряда - Зала 17
92 III ГО ИВЕЛИНА КОЛЕВА Валя Павлова   Понеделник - Зала 33
Сряда - Зала 26
113 III ГО МАЯ МИХАЙЛОВА Наташа Мерева Николай Икономов Сряда - Зала 33
Четвъртък - Зала 33
117 III ГО НИКОЛАЙ МАДЖАРОВ Павлина Петкова Росица Ганева Четвъртък - Зала 35
Петък - Зала 34
128 III ГО СОФИЯ ИКОНОМОВА Петя Ангелова Драгомира Илиева Петък - Зала 35
138 III ГО МАРИЯ МЕСОВА - СТОЕВА Йоана Тонева Венета Цанова Вторник - Зала 10
Четвъртък - Зала 12
139 III ГО ДАНИЕЛА РАДЕВА Ваня Китанова Михаела Стаменова Сряда - Зала 27
140 III ГО ТЕМИСЛАВ ДИМИТРОВ
* Дела на 30 състав,
разглеждани от 140
Ина Кирилова Стефка Янева Понеделник - Зала 11
Сряда - Зала 11
141 III ГО ИВА АНАСТАСИАДИС
* Дела на 30 състав,
разглеждани от 141
Десислава Лазарова Антония Пашева Вторник - Зала 33
Сряда - Зала 33
142 III ГО СИЛВИЯ КИРОВА Дайана Антова Милена Кацарова Вторник - Зала 14
Четвъртък - Зала 14
143 III ГО ПЕНКА ВЕЛИНОВА Ели Шокордова Теменужка Сиракова Сряда - Зала 10
Четвъртък - Зала 10
144 III ГО ЛИЛИЯ ТЕРЗИЕВА - ВЛАДИМИРОВА Станислава Такова Любка Янакиева Вторник - Зала 32
Четвъртък - Зала 32
145 III ГО ВАНЯ ИВАНОВА-ЗГУРОВА Елена Петрова Ирена Михайлова Сряда - Зала 25
Четвъртък - Зала 26
148 III ГО ФИЛИП САВОВ Вяра Йорданова Гергана Каменова Вторник - Зала 20
Четвъртък - Зала 20
149 III ГО ЕЛЕНА ДИНЕВА - ИЛИЕВА Татяна Велинова Добринка Братанова Вторник - Зала 21
Сряда - Зала 21
150 III ГО МАРГАРИТА ДИМИТРОВА   Рени Янкова Сряда - Зала 3
151 III ГО МАРИЯ ШЕЙТАНОВА - ВОДЕНИЧАРОВА Александра Минкова Мартина Христова Сряда - Зала 24
153 III ГО НИКОЛАЙ ЧАКЪРОВ Лилия Петкова Адряна Христова Вторник - Зала 15
Четвъртък - Зала 15
154 III ГО ДАНИЕЛА АЛЕКСАНДРОВА Цветина Миткова Даниела Стоянова Вторник - Зала 12
Сряда - Зала 14
155 III ГО КАЛИНКА ПАНДОХОВА Белослава Пейчева Ася Илиева Понеделник - Зала 3
Четвъртък - Зала 3

Обновено на 06.06.2017 г. в 09:45 ч.