Софийски районен съд Център за спогодби и медиация
Facebook
Ръководство
Съдии
Съдебни заседатели
Съдебна администрация
Съдии по вписванията
Държавни съдебни изпълнители
Съдебен район
Декларации
Декларации по чл. 35, ал. 1, т. 1 от ЗПКОНПИ
Декларации по чл. 35, ал. 1, т. 2 от ЗПКОНПИ
Вътрешни правила
Свободни работни места
Архив конкурси - 2019
Архив конкурси - 2018
Архив конкурси - 2017
Годишни отчетни доклади
Бюджет
Благотворителност
Второ гражданско отделение
Състав Отделение Съдия Съдебен секретар Съдебен деловодител Стая на деловодство Заседателни дни
52 II ГО НИКОЛАЙ И. НИКОЛОВ Белослава Пейчева Магда Векова 125 Сряда - Зала 13
53 II ГО КОНСТАНТИН КУНЧЕВ Биляна Петрова Гинка Кичева 125 Сряда - Зала 14
Четвъртък - Зала 14
54 II ГО НОРА МАРИНОВА Магдалена Рангелова Десислава Гергова 127 Сряда - Зала 12
Петък - Зала 12
55 II ГО ГЕРГАНА ТРОЯНОВА Виолета Делчева Емилия Манолова 127 Вторник - Зала 15
Четвъртък - Зала 15
56 II ГО НЕЛИ МАРИНОВА Петя Величкова Емилия Илиева 128 Понеделник - Зала 13
57 II ГО ИВЕТА АНТОНОВА Весела Маринова Лидия Каназирева 128 Вторник - Зала 4
Петък - Зала 14
58 II ГО СВЕТЛАНА БЪЧЕВА Елена Софрониева Грета Сърбинска 129 Понеделник - Зала 15
Сряда - Зала 15
59 II ГО СТАНИМИР ЙОРДАНОВ - КЮЛЕРОВ Здравка Трендафилова Милена Ставриева 129 Понеделник - Зала 15
Петък - Зала 15
60 II ГО АНГЕЛИНА БОЕВА
*
Дела, разглеждани от
съдия Ангелина Боева


Заповед АС-145/2016
Заповед АС-75/2016
Валентина Ерменкова Венета Миланова 130 Понеделник - Зала 16
Сряда - Зала 16
61 II ГО РОЗАЛИНА БОТЕВА Снежинка Цветкова Борислава Илиева 130 Вторник - Зала 17
Четвъртък - Зала 17
62 II ГО ВЪРБАН СУЧКОВ Мариана Соколова Валентина Станоева 131 Сряда - Зала 16
Четвъртък - Зала 16
63 II ГО СВЕТОСЛАВ ПИРОНЕВ Юлиана Янчева Кристин Иванова 131 Вторник - Зала 17
Петък - Зала 17
64 II ГО МИРОСЛАВА ИЛЕВА Виктория Иванова Ангелина Асенова 132 Сряда - Зала 17
Четвъртък - Зала 17
65 II ГО ПОЛИНА АМБАРЕВА Зорница Пешева Мариела Чолпанова 103 Понеделник - Зала 18
Четвъртък - Зала 18
66 II ГО МАРИЯ ДОЛАПЧИЕВА Галина Христова Радостина Янкова 133 Вторник - Зала 18
Сряда - Зала 18
67 II ГО АЛЕКСАНДЪР В. АНГЕЛОВ Верджиния Данова Светла Стоянова 137 Сряда - Зала 18
Четвъртък - Зала 18
68 II ГО АДЕЛИНА АНДРЕЕВА Радка Милева Ваня Ангелова 134 Сряда - Зала 19
Петък - Зала 19
69 II ГО ИВАНКА БОЛГУРОВА Светла Лазарова Красимира Чорбаджийска  134 Четвъртък - Зала 19
70 II ГО НАТАЛИЯ ЛАЛОВСКА Мария Душкова Светла Стоянова 137 Четвъртък - Зала 21
Петък - Зала 21
71 II ГО ДАНИЕЛА ШАНОВА Калина Ангелова Емилия Александрова 137 Сряда - Зала 22
Четвъртък - Зала 22
72 II ГО БОРЯНА ШОМОВА-СТАВРУ Биляна Григорова Гергана Каменова 138 Понеделник - Зала 21
Сряда - Зала 21
73 II ГО ЕМИЛИАН ЛАКОВ Емилия Сопотска Георги Миронов 138 Понеделник - Зала 22
Петък - Зала 22
74 II ГО РУМЕНА ФОТИ Ралица Крумова Маргарита Косева 139 Вторник - Зала 19
75 II ГО МАРИЯ ИВАНОВА Снежанка Кирилова Ани Живкова 139 Вторник - Зала 21
Четвъртък - Зала 21
76 II ГО СТЕФАН ШЕКЕРДЖИЙСКИ Росица Лашова Веселина Аврамова 140 Сряда - Зала 22
Четвъртък - Зала 22
77 II ГО ВЕСЕЛА ЖИВКОВА ОФИЦЕРСКА Надя Тодорова Моника Йотова 140 Понеделник - Зала 23
Вторник - Зала 23
78 II ГО ПЕТЪР САВЧЕВ Румяна Дончева Светла Коларова 141 Вторник - Зала 25
Четвъртък - Зала 25
79 II ГО ЦВЕТОМИР МИНЧЕВ Тихомира Ценова Снежанка Наумова 141 Сряда - Зала 23
Четвъртък - Зала 23
119 II ГО ВАНЯ ТОТОЛАКОВА Юлия Грудова Евелина Иванова  149 Понеделник - Зала 35
Сряда - Зала 35
123 II ГО ИВАНКА МИТЕВA Мирела Тодорова Емилия Билярска 150 Вторник - Зала 28
Петък - Зала 28
126 II ГО АНЕЛИЯ ЯНЕВА Паола Рачовска Слава Велкова 151 Вторник - Зала 33
Четвъртък - Зала 33
156 II ГО ВАСИЛ АЛЕКСАНДРОВ Елица Данова Маргарита Нанчева 162 Понеделник - Зала 20
Четвъртък - Зала 20
160 II ГО ЙОРДАНКА ВАКЛЕВА     133 Четвъртък - Зала 31
163 II ГО МАРИЯ КОЮВА Христина Коемджиева Денис Алексиев 102 Петък - Зала 25
164 II ГО ГЕРГАНА НЕДЕВА Ивона Енчева Мария Златкова 132 Понеделник - Зала 26
Петък - Зала 26
168 II ГО КАТЯ ВЕЛИСЕЕВА Надя Чернева Гергана Спасова 162 Понеделник - Зала 35
Петък - Зала 35
170 II ГО НАТАЛИЯ ПЕТКОВА Петя Петрова Даниела Петрова 103 Понеделник - Зала 18
Петък - Зала 18
172 II ГО ДЕСИСЛАВА ИВАНОВА Галина Горанова-Шиповац Илона Данева 102 Понеделник - Зала 8
Петък - Зала 16
177 II ГО НИКОЛА КЪНЧЕВ   Силвия Абаджиева 121 Понеделник - Зала 19
178 II ГО НАДЯ БАКАЛОВА Хризантема Петрова Христина Рунтова 121 Понеделник - Зала 34
179 II ГО ГЕРГАНА КРАТУНКОВА Ралица Димитрова Симона Стефанова 121 Понеделник - Зала 32


Обновено на 25.03.2020 г. в 08:49 ч.