Софийски районен съд Център за спогодби и медиация
Facebook Twitter Instagram
График
2016 г.
В медиите
2016 г.
Дата Училище Клас Съдия Време
Декември 2016
13.12.2016 СУ "Христо Ботев", с. Горна Малина 9 Зорница Езекиева следобед
13.12.2016 СУ "Христо Ботев", с. Горна Малина 10 Александър Ангелов следобед
16.12.2016 52 ОУ „Цанко Церковски“ 4 Мария Месова - Стоева сутрин
Ноември 2016
08.11.2016 133 СУ "Александър С. Пушкин" 4 Цветелина Кържева следобед
11.11.2016 55 СУ "Петко Каравелов" 4 Цветанка Бенина следобед
22.11.2016 97 СУ "Братя Миладинови" 4 Темислав Димитров сутрин
25.11.2016 54 СУ "Свети Иван Рилски" 6 Емилиян Лаков следобед
Октомври 2016
21.10.2016 Национална финансово-стопанска гимназия 10 Александър Ангелов сутрин
24.10.2016 71 СУ "Пейо К. Яворов", с. Казичене 6 Зорница Езекиева следобед
Юни 2016
01.06.2016 Детски център "Смарт" 3-4 Елена Розалинова сутрин
02.06.2016 55 СОУ "Петко Каравелов" 6 Лилия Терзиева сутрин
06.06.2016 ЧСУ "Св. София" 5 София Икономова сутрин
07.06.2016 8 СОУ "Васил Левски" 7 Емилиян Лаков сутрин
08.06.2016 ЧСУ "Св. София" 5 Росица Велкова сутрин
08.06.2016 54 СОУ "Св. Иван Рилски" 9 Цветелина Кържева следобед
09.06.2016 Немско училище София 3 Светлана Бъчева сутрин
10.06.2016 ЧСУ "Св. София" 5 Румена Георгиева сутрин
10.06.2016 133 СОУ "А.С.Пушкин" 10 Александър Ангелов следобяд
13.06.2016 85 СОУ "Отец Паисий" 5 Цветанка Бенина сутрин
13.06.2016 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо" 10 Анелия Щерева обяд
20.06.2016 Професионална гимназия по Телекомуникации 9 Цветелина Кържева сутрин
21.06.2016 26 СОУ "Йордан Йовков" 8 Зорница Езекиева сутрин
Май 2016
09.05.2016 Професионален колеж по охрана и сигурност
"Св. Георги Победоносец"
студенти Зорница Езекиева сутрин
09.05.2016 134 СОУ "Димчо Дебелянов" 5 Росица Велкова следобед
10.05.2016 54 СОУ "Св. Иван Рилски" 5 Калина Анастасова сутрин
13.05.2016 54 СОУ "Св. Иван Рилски" 10-11 Анелия Янева следобед
17.05.2016 43 ОУ "Христо Смирненски" 3 Зорница Езекиева сутрин
18.05.2016 СОУ "Нешо Бончев", гр. Панагюрище 8 София Икономова сутрин
18.05.2016 6 ОУ "Граф Н.П. Игнатиев" 3 Емилиян Лаков следобед
19.05.2016 72 ОУ "Христо Ботев" 4-5 Лилия Терзиева следобед
20.05.2016 ЧОУ "Св. София" 4 Светлана Бъчева сутрин
27.05.2016 Първа английска езикова гимназия 9 Александър Ангелов  
30.05.2016 119 СОУ "Акад. Михаил Арнаудов" 11 Цветелина Кържева следобед
Април 2016
12.04.2016 73 СОУ "Владислав Граматик" 10    
13.04.2016 Занималня и Детски център "Многознайко” 3    
15.04.2016 6 ОУ "Граф Н.П. Игнатиев" 5    
18.04.2016 73 СОУ "Владислав Граматик" 3    
19.04.2016 73 СОУ "Владислав Граматик" 3    
20.04.2016 138 СОУ "Проф. Васил Златарски" 3    
22.04.2016 73 СОУ "Владислав Граматик" 10    
27.04.2016 73 СОУ "Владислав Граматик" 8    

Обновено на 08.02.2017 г. в 09:15 ч.