Софийски районен съд Център за спогодби и медиация
Facebook Twitter Instagram
Ръководство
Съдии
Съдебни заседатели
Съдебна администрация
Съдии по вписванията
Държавни съдебни изпълнители
Съдебен район
Декларации по ЗПРКИ
Вътрешни правила
Свободни работни места
Годишни отчетни доклади
Дарители
Благотворителност
Наказателно отделение
Състав Отделение Съдия Съдебен секретар Съдебен деловодител Заседателни дни
1 НО ГЕОРГИ КРУШАРСКИ Силвия Паунова Росица Стоичкова Понеделник - Зала 3
Четвъртък - Зала 3
2 НО ГЕРГАНА ЛАЗАРОВА Албена Маринова София Георгиева Вторник - Зала 18
Четвъртък - Зала 18
3 НО МАРИЯ ШОЙЛЕКОВА Емилия Найденова Финка Георгиева Вторник - Зала 3
Сряда - Зала 3
4 НО ВЕСЕЛА ДОНЧЕВА Росица Пейчева Елена Шебова Понеделник - Зала 9
Вторник - Зала 11
5 НО КРАСИМИРА ПРОДАНОВА Мария Методиева София Георгиева Вторник - Зала 23
Сряда - Зала 22
6 НО ФЕНЯ СТОЯНОВА Надя Герова Нина Йовева Понеделник - Зала 23
Сряда - Зала 17А
7 НО ИВАН СТОИЛОВ Мария Димитрова Нина Йовева Вторник - Зала 21
Четвъртък - Зала 17А
8 НО СИЛВИЯ ЦЕПОВА Диана Димитрова Цецка Николова Вторник - Зала 12
Сряда - Зала 11
9 НО БИСЕРКА ПАМУКОВА Елена Чаушева Цецка Николова Вторник - Зала 15
Петък - Зала 14
10 НО ВИОЛИНА ДЖИДЖЕВА Люба Стателова Емилия Георгиева Четвъртък - Зала 23
Петък - Зала 20
11 НО ДЕЛЯН ДИЛКОВ Михаела Митова Катя Лозева Четвъртък - Зала 26
Петък - Зала 26
12 НО ЕЛЕОНОРА ХРИСТОВА Боряна Борисова Елмира Мечева - Кабасанова Вторник - Зала 3А
Сряда - Зала 15
13 НО МЕТОДИ ЛАЛОВ Ели Илиева Анжела Иванова Вторник - Зала 17А
Петък - Зала 17А
14 НО ВЪРБАН ВЪРБАНОВ Теодора Петкова Емилия Анева Понеделник - Зала 21
Сряда - Зала 10
15 НО   Кристина Българиева Емилия Анева Понеделник - Зала 13А
Вторник - Зала 13А
16 НО ДАНИЕЛА ТОШЕВА Мариета Ангелова Розита Григорова Понеделник - Зала 18
Сряда - Зала 18
17 НО РАДОСЛАВА КАЧЕРИЛСКА Анелия Иванова Розита Григорова Сряда - Зала 9
Петък - Зала 9
18 НО АНГЕЛ ПАВЛОВ Елена Петрова Даниела Панайотова Понеделник - Зала 25
Четвъртък - Зала 11
19 НО СИЛВИЯ ГЕОРГИЕВА Петя Йонкова Даниела Панайотова Вторник - Зала 25
Четвъртък - Зала 25
20 НО ЕМАНУЕЛА КУРТЕВА Димитрина Димитровa Петя Димитрова Вторник - Зала 16А
Четвъртък - Зала 16А
21 НО ЕЛЕНА РОЗАЛИНОВА Соня Стефанова Петя Димитрова Вторник - Зала 19
Четвъртък - Зала 19
22 НО ВАНЯ ГОРАНОВА Сузана Терзиева Снежанка Борисова Вторник - Зала 14
Четвъртък - Зала 14
23 НО СТАНИМИР МИРОВ Бойка Борисова Снежанка Борисова Понеделник - Зала 16
Сряда - Зала 16А
93 НО ПЕТЯ ДАНАИЛОВА Снежана Търъшева Инна Дериволкова Сряда - Зала 14
Четвъртък - Зала 12
94 НО ВЛАДИСЛАВА АНГЕЛОВА Вера Тасева Инна Дериволкова Понеделник - Зала 20
Сряда - Зала 12
95 НО ВИОЛЕТА ПАРПУЛОВА Николай Коев Левентина Стаменова Вторник - Зала 5
Сряда - Зала 7А
96 НО КИРИЛ ДИМИТРОВ Александрина Пашова Виолетка Караджова Сряда - Зала 25
Четвъртък - Зала 13А
97 НО ИЛИАНА РАШКОВА Вероника Димитрова Светлана Огнянова Понеделник - Зала 17
Сряда - Зала 17
98 НО МИЛА ЛАЗАРОВА Валентина Кьосева Светлана Огнянова Вторник - Зала 16
Сряда - Зала 5
99 НО ПЕТРОСЛАВ КЪНЕВ Станислава Станкова Теменужка Чехлева Сряда - Зала 21А
Четвъртък - Зала 21А
100 НО ЕМИЛИЯ КОЛЕВА Мая Каргова Елмира Мечева - Кабасанова Вторник - Зала 10
Четвъртък - Зала 10
101 НО ВЕСЕЛКА ЙОРДАНОВА Анна Георгиева Красимира Къшова Сряда - Зала 20
Четвъртък - Зала 20
102 НО НИКОЛАЙ ВАСИЛЕВ Гергана Христова Елена Шебова Вторник - Зала 9
Четвъртък - Зала 9
103 НО ЧАВДАР КОСТОВ Даринка Цанева Финка Георгиева Вторник - Зала 17
Четвъртък - Зала 17
104 НО ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ Елизабет Стоименова Катя Лозева Понеделник - Зала 22
Сряда - Зала 27
105 НО АЛБЕНА МОМЧИЛОВА Ели Димандиева Ивалина Йорданова Вторник - Зала 7
Сряда - Зала 7
106 НО МИРОСЛАВ ПЕТРОВ Виолета Йорданова Теменужка Чехлева Понеделник - Зала 3А
Четвъртък - Зала 3А
107 НО ЛОРА МИТАНКИНА Нели Василева Яна Тодорова Вторник - Зала 26А
Сряда - Зала 26А
108 НО МИРОСЛАВ ГЕОРГИЕВ Ангелина Рашкова Даниела Георгиева Вторник - Зала 8
Четвъртък - Зала 8
109 НО ПЕТЪР СЛАВЧЕВ Соня Младенова Даниела Георгиева Понеделник - Зала 8
Сряда - Зала 8
110 НО ПЕТКО ПЕТКОВ Петя Калчева Росица Стоичкова Понеделник - Зала 26
Сряда - Зала 26
111 НО СТОЯН МИХОВ Детелина Крумова Гергана Спасова Сряда - Зала 13А
Петък - Зала 19
112 НО НИКОЛАЙ УРУМОВ Камелия Стоянова Гергана Спасова Четвъртък - Зала 15
Петък - Зала 17
114 НО КОНСТАНТИН ПОПОВ Валерия Василева Красимира Къшова Сряда - Зала 24
Петък - Зала 24
115 НО ХРИСТИНА ГАРВАНСКА Весела Спасова Виолетка Караджова Понеделник - Зала 19
Сряда - Зала 19
116 НО ЕВА ПЕЛОВА Кармен Китова Емилия Георгиева Вторник - Зала 22
Сряда - Зала 23
121 НО ПЕТЯ ТОПАЛОВА Анелия Любенова Ваня Лазарова Понеделник - Зала 26А
Сряда - Зала 24Б
122 НО ДИМИТЪР КУРТОВ Виолета Александрова Ваня Лазарова Сряда - Зала 16
Петък - Зала 18
129 НО ГЮЛЯЙ КОКОЕВА Емилия Танова Албена Димитрова  Понеделник - Зала 21А
Вторник - Зала 20
130 НО МАРИНА МАНОЛОВА Цветослава Гулийкова Левентина Стаменова Четвъртък - Зала 26А
Петък - Зала 25
131 НО ВЕСЕЛИНА НЯГОЛОВА  Ива Алексова Албена Маркова  Вторник - Зала 21А
Петък - Зала 21А
132 НО ТАНЯ РАДУЛОВСКА - МАРИНОВА Цветанка Кирилова  Албена Димитрова Вторник - Зала 27
Четвъртък - Зала 22
133 НО ЦВЕТЕЛИНА МИХАЙЛОВА Петя Димова Албена Маркова Понеделник - Зала 7А
Петък - Зала 7А
134 НО АЛБЕНА ДОЙНОВА Веселина Григорова  Елина Борисова Понеделник - Зала 12
Петък - Зала 12
135 НО ТАНКА ЦОНЕВА Зорница Апостолович Елина Борисова Понеделник - Зала 15
Петък - Зала 15
136 НО ДАНИЕЛА СТОИЧКОВА Гергана Маринова Маргарита Веселинова Понеделник - Зала 14
Петък - Зала 23
137 НО МАРИЯ ДИНЕВА   Маргарита Веселинова Вторник - Зала 26
Петък - Зала 21
146 НО СТЕФАН МИЛЕВ   Маргарита Веселинова  
147 НО        
152 НО АНЕЛИЯ ЩЕРЕВА Емилия Стойчева Ивалина Йорданова Вторник - Зала 7А
Петък - Зала 3


Обновено на 12.05.2017 г. в 09:36 ч.